המקום הכי טוב ביקנעם: שכונת הווילות מול יערות הכרמל

 

"בית בחורש", פרויקט הווילות הנבנה בימים אלה בשכונת שער הגיא ביקנעם המבוקשת, מציע וילה עם גינה מוכנה, נוף ירוק מהסלון – ורק חמש דקות נסיעה לכביש 6. המחירים: החל מ-2.7 מיליון שקל

בפאתי יקנעם עילית, מול הנוף הירוק והפתוח של הרי כרמל, מסתיימת בימים אלה בנייתו של מתחם הווילות היוקרתי "בית בחורש", של קבוצת לוינשטין. הפרויקט, הממוקם בשכונת שער הגיא, כולל וילות מרווחות בשטח בנוי של 153 עד 191 מ"ר, בתוספת גינות ענקיות המתפרשות על פני שטח של 160 עד 221 מ"ר. המחירים נעים בין 2.7 מיליון ל-3 מיליון שקלים.

בקבוצת לוינשטין מציינים כי לאור הביקוש הרב, נותרו רק וילות מעטות – כאשר תאריך האכלוס קרוב וקורץ במיוחד: בתוך ארבעה חודשים בלבד. חלק מהווילות כבר אוכלסו, והשכונה החדשה הולכת ומתמלאת במשפחות צעירות, שבחרו לגור בה הודות לאיכות החיים הגבוהה שמציעה יקנעם, ובזכות הסביבה הירוקה והאטרקטיבית.

 

בית מול הנוף, קרוב לכביש 6

"רבים מהרוכשים שלנו הם משפרי דיור באזור הצפון, או בעלי משרות בכירות שעובדים באזור – למשל, באזור התעשייה עתיר חברות ההייטק של יקנעם", אומרת שרון בן צבי, סמנכ"ל השיווק בלוינשטין. "עבורם זו הזדמנות לגור קרוב לעבודה, בלי לבזבז שעות ארוכות על הכביש מדי בוקר וערב, ועם הרבה יותר זמן פנוי שהם יכולים להקדיש למשפחה.

"גם משפרי הדיור וגם בעלי התפקידים הבכירים מגיעים לכאן לאחר שבחנו את האופציות, והבינו שכאן הם יכולים לרכוש וילה יוקרתית בסטנדרט גבוה במיוחד, וכל זה באזור כפרי, פתוח וירוק, בעיר שהיא מצד אחד דינמית ותוססת, ומצד שני, לא צפופה ורועשת כמו ערים גדולות יותר. הבונוס הוא קרבה לצירי תנועה ראשיים, כמו כביש 6 שנמצא במרחק חמש דקות נסיעה, וכמובן לאזורי תעסוקה גדולים ובהם יקנעם, מת"מ חיפה וקיסריה", מוסיפה בן צבי.

הגינה והמטבח כלולים במחיר

הווילות בפרויקט נבנות כולן תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד, כאשר המפרט העשיר שמציעה קבוצת לוינשטין לרוכשים כולל גינה בנויה
ו"בית גאון" – הכולל ציוד טכנולוגי מתקדם, מטבחים איכותיים ומזגנים. כלומר, הרוכשים יוכלו להיכנס לבית מוכן עם כל הדרוש למשפחה.

פרויקט "בית בחורש", היחיד בשכונת שער הגיא הכולל בתים צמודי קרקע, מבודד מעט מסביבתו. הוא פונה אל החורש, כך שהוא מספק לדיירים שפע של פרטיות ושקט, עם תנועת כלי רכב מועטה ברחובות. בשכונה נבנה בימים אלה מרכז קניות חדש שישרת את תושבי השכונה, וקיימים בה בתי ספר וגני ילדים איכותיים.

יקנעם נהנית מאחת ממערכות החינוך הטובות בישראל, לצד שפע של אפשרויות בילוי, פנאי וספורט – וקהילה איכותית ומגובשת. בהתאם, גם שכונת שער הגיא נהנית מקרבה לפארקים, מתחמי בילוי ופנאי, פארק אקסטרים, טיילת ומתקני ספורט. הטבע המקיף את השכונה מספק שפע של הזדמנויות לטיולים רגליים ומסעות אופניים, וגם חוף הים מצוי במרחק נסיעה של רבע שעה בלבד.

 

 לגור כמו בעמק הסיליקון

קבוצת לוינשטין, העומדת מאחורי פרויקט "בית בחורש", היא מחברות הנדל"ן הוותיקות והמוערכות בישראל, והיא מתמחה בייזום,
פיתוח והקמה בענפי נדל"ן מגוונים – ובהם

מבני ציבור, משרדים, מבני הייטק ושכונות מגורים בסטנדרט גבוה. בהתאם, התכנון של "בית בחורש" שואב השראה מהשכונות האמידות של עמק הסיליקון, ובדומה להם, מציע סביבת מגורים איכותית עבור בעלי מקצועות

חופשיים וכן בכירים בתעשיות השונות, ועבור משפחותיהם.

"אנחנו מודעים לכך שהווילות שבנינו הם בעלי סטנדרט גבוה מהמקובל באזור", אומרת בן צבי. "לכן, המחיר הוא אטרקטיבי מאוד ביחס לאלטרנטיבה של בנייה עצמית. 

הלקוחות שלנו מקבלים וילה מושלמת, כולל גינה ומטבח, בשכונה שמסתמנת כאחת היוקרתיות ביותר ביקנעם. העובדה שנשארו כעת רק מעט יחידות למכירה, מעידה על כך שהרוכשים שלנו מבינים את הערך המוסף.

"בנוסף, על פי כל התחזיות, שכונות כאלה של וילות בערים הופכות למצרך נדיר", מוסיפה בן צבי. "לכן, מי שרוכש היום נכס כזה צפוי לראות גם
עליית ערך משמעותית לאורך זמן, שתעניק מעבר לאיכות החיים בטווח הקרוב, גם השקעה נדל"נית רווחית בטווח הארוך יותר".

 

צפו בסרטון על הפרויקט >>

השאירו פרטים ונציג מהפרוייקט ייצור עמכם קשר: