הופכים כל בית חכם לגאון

חברת לוינשטין מעלה את סטנדרט הבנייה של דירות חדשות מקבלן, ומכניסה מערכות בית חכם מתקדמות למפרט הבסיסי של דירות למכירה בפרויקטים חדשים. לכאורה הדבר אמור לאותת לרוכשים כתמרור אזהרה לגבי המחיר, אולי זהו ניסיון להרוויח יותר כסף בעלות דירה חדשה מקבלן? אך בפועל לא מדובר על ניסיון למכור לרוכשים שדרוג שמגולם בתוך מחיר מופרז של הבית, המהלך של חברת לוינשטין מתבסס על עיקרון פשוט – המחיר נשאר אותו הדבר ושדרוג מפרט הבית, עם כל המערכות המתקדמות של בית חכם, זו נקודת היתרון של חברת לוינשטין על חברות מתחרות בענף הנדל”ן.

בית אוטונומי חכם

בשנים האחרונות הביקוש עבור מערכות בית חכם הולך וגובר. רבים הבינו את הנוחות העצומה שמערכת בית חכם יכולה לספק להם במהלך שגרת היום יום, אך בעידן טכנולוגי וחדשני כמו זה שבו אנו חיים – זה לא מספיק. הרף ממשיך לעלות וכיום אנשים כבר לא מסתפקים בבית חכם, הם רוצים לקבל בית גאון, בית אוטונומי שאפילו לא מצריך לחיצת כפתור להפעלת הפונקציות החכמות שבו.
החידוש שהביא איתו הבית החכם, הוא הנוחות שבה ניתן לשלוט במערכות הבית דרך שלט או אפילו דרך הטלפון הנייד. מערכת בית אוטונומי מאפשרת הרבה יותר משליטה נוחה, היא מציגה בית גאון שיודע להפעיל את המערכות החכמות שבו לבד, באמצעות חיישנים מיוחדים, בהתאם לתנאים משתנים וחוקים שמוגדרים לו מראש.

מערכות בית גאון

המערכות הטכנולוגיות המוכרות לנו במסגרת בית חכם, מאפשרות שליטה על כמה אלמנטים בתוך הבית, כגון – התריסים, דוד חימום וגופי תאורה. מערכות בית גאון מרימות את רף החדשנות הרבה יותר, והן פועלות באמצעות חיישנים מיוחדים המאפשרים שליטה אוטונומית עצמאית לבית. החיישנים של בית אוטונומי מחוברים למערכת מצלמות האבטחה של הבית, כך הם יכולים להתריע על פעילות כלשהי שמזוהה במצלמות. כמו כן, הם מחוברים למערכת הבקרה של המזגנים ובאמצעות חיישני אקלים, שמזהים את הטמפרטורה הקיימת לעומת זו שהוגדרה מראש כטמפרטורה רצויה, הם מדליקים ומכבים את המזגנים בבית.
מערכות בית אוטונומי כוללות גם אמצעי אבטחה מתקדמים, כגון פתיחת דלת הבית באמצעות זיהוי טביעת אצבע. המערכת יודעת לזהות ולהתריע על נזילות והיא אפילו מאפשרת לכם השקיה של העציצים באופן עצמאי שמותאם לצורך העציץ בזמן אמת. החדשנות שמביא איתו בית גאון מתבססת על חיבור כל הטכנולוגיות החדישות שקיימות, כך באמצעות זיהוי המיקום שלכם דרך הטלפון הנייד, מערכת בית אוטונומי גאון יכולה לדעת מתי להדליק את המזגנים כדי שתגיעו לבית בדיוק עם הטמפרטורה הרצויה לכם ואפילו כדי להדליק לכם את התאורה לפני שאתם נכנסים אל תוך הבית.

סטנדרט חדש בענף הבניה

חברת לוינשטין מעלה את הרף בסטנדרט הבניה בישראל, ואת המערכות של בית אוטונומי גאון היא מכניסה כחלק מהמפרט הבסיסי של דירות בפרויקטים חדשים. בפרויקט של חברת משולם לוינשטין בכפר יונה, פרויקט משולם בכפר, בכל הדירות שנותרו למכירה שולבו מערכות בית גאון המאפשרות שליטה אוטונומית חדשנית ומתקדמת, כחלק בלתי נפרד ממפרט הדירה בצורתו הבסיסית – ללא כל תוספת מחיר עבור הדירה המשודרגת. את המהלך חברת לוינשטין רוצה לקדם גם בפרויקטים חדשים נוספים, כך החדשנות הטכנולוגית תהפוך לסטנדרט בסיסי ותציב את הדירות החדשות של לוינשטין כפורצות דרך ומובילות קו חדש בענף הנדל”ן בישראל.

מפרט בית אוטונומי גאון

לפניכם חלק מהשדרוגים שמוצעים בסטנדרט הבניה החדשני של מערכות בית אוטונומי גאון :

    פתיחת דלת הבית באמצעות זיהוי טביעת אצבע
    מערכת התראה כאשר מישהו עומד מחוץ לדלת הכניסה של הבית
    מערכת התראה המזהה נזילות בשטח הבית
    מערכת השקיית עציצים אוטונומית
    זיהוי מיקום בעל הבית והפעלת מערכות שונות לקראת הגעתו חזרה הביתה
    שליטה על ויסות טמפרטורת המים החמים בדוד
    שליטה על מערכות מיזוג האוויר וחישוב הזמן שנדרש להפעלתן כדי להגיע אל הטמפרטורה הרצויה בכל זמן נתון
    שליטה על מערכות התאורה והפעלתן במצבים שונים שהוגדרו מראש
    שליטה על התריסים ושינוי מצבם בהתאם לזיהוי חיישני אקלים חכמים
    הפעלת קומקום חשמלי של מים חמים בהתאם להוראות שהוגדרו לו מראש
    חיישני אקלים וניטור הסביבה
    שליטה במערכות מדיה
    לחצני מצוקה
    חיישני תנועה ובקרת מגע