אודות הפרויקט
הסביבה
תוכניות דירה
מפרט טכני
לוינשטין בכפר יונה

לוינשטין בכפר - דירות חדשות בכפר יונה

דירה לחיים מאושרים בלב השרון הציורי, בשכונת שרונה החדשה שבכפר יונה, בונה לוינשטין פרויקט מגורים איכותי שמביא את האושר לחייכם ומאפשר לכם לחוות את יתרונות העיר באווירה כפרית ושקטה. הפרויקט ממוקם בסמוך לצירי התנועה המרכזיים במדינה, מרכזי תעסוקה גדולים ולא רחוק מהחופים המקסימים של נתניה.

0
יחידות דיור
0
מ"ר בפיתוח
0
משפחות
0
דירות אחרונות בשיווק

הסביבה

סביבת מגורים ציורית שיש לה הכל בשכונת שרונה מתוכננות להיבנות כ 2,100 יחידות שישתלבו עם הפארק והסביבה הפסטורלית של כפר יונה. מסביב לשכונה שטחים פתוחים עם נוף אינסופי, ושטחי פארק ירוקים בתוכה. מוסדות החינוך, בתי הספר היסודיים והעל יסודיים, גני הילדים, השירותים הקהילתיים, אזורי הספורט, אזורי המסחר והמשרדים, נמצאים כולם בשכונה החדשה ובסביבותיה. סמיכות לערי השרון ודרכי הגישה אופטימאלים, יוצרים סביבת מגורים שנהנית מפסטורליה כפרית ירוקה, לצד כל מה שכרך מודרני יכול להציע. השכונה עטופה ב- 94 דונם של שטחים המהווים ריאה ירוקה ומבטיחים לתושבים נופים פסטורליים של כפר. האווירה הפסטורלית שמאפיינת את המגורים בכפר יונה, הופכת עכשיו אטרקטיבית הרבה יותר. נדמה כאילו העיר הגדולה, על שלל אפשרויות המגורים שהיא מציעה, מגיעה לכאן! התכנון הבלתי מתפשר, ההשקעה האדירה בכל פרט, הראיה המרחבית שמאפיינת בניית פרויקטים ענקיים של הכרך הגדול, כולם מיושמים כאן בפרויקט הדגל של לוינשטין בכפר יונה. שידרוג איכויות המגורים שלכם כאן, ישתלבו היטב באווירת הכפר השלווה שמאפיינת את המקום.

תוכניות

דירה לחיים מאושרים בלב השרון הציורי, בשכונת שרונה החדשה שבכפר יונה, בונה לוינשטין פרויקט מגורים איכותי שמביא את האושר לחייכם ומאפשר לכם לחוות את יתרונות העיר באווירה כפרית ושקטה. הפרויקט ממוקם בסמוך לצירי התנועה המרכזיים במדינה, מרכזי תעסוקה גדולים ולא רחוק מהחופים המקסימים של נתניה מכמורת ובית ינאי.

Apartment plans
לוינשטין בכפר יונה

A1

מרפסת

לוינשטין בכפר יונה

B1

חדר שינה

לוינשטין בכפר יונה

B1

חצר

לוינשטין בכפר יונה

B1

מטבח

לוינשטין בכפר יונה

B1

סלון

לוינשטין בכפר יונה

D1

מועדון

לוינשטין בכפר יונה

D1

סלון

לוינשטין בכפר יונה

A2

מפרט טכני

התכנון הבלתי מתפשר, ההשקעה האדירה בכל פרט, הראיה המרחבית שמאפיינת בניית פרויקטים ענקיים של הכרך הגדול, כולם מיושמים כאן בפרויקט הדגל של לוינשטין בכפר יונה. שידרוג איכויות המגורים שלכם כאן, ישתלבו היטב באווירת הכפר השלווה שמאפיינת את המקום.

מפרט רגיל

מפרט פרימיום

תכנון מתקדם

שפה אדריכלית מובהקת

רמת גימור גבוהה

סביבת מגורים איכותית

מגוון פרויקטים חדשים

מפרט טכני גבוה

בניה איכותית

עמידה בלוחות זמנים

סטנדרטיים גבוהים

פריסה ארצית

צרו קשר עם משרד המכירות

לפרטי חייגו עכשיו: *5115 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!