אודות הפרויקט
הסביבה
הדמיות
מפרט טכני
GAYA – גן יבנה

GAYA - גן יבנה

פרויקט GAYA תוכנן ככפר אורבני המשמר את רוח המושבה הייחודית של גן יבנה עם מרחבים ירוקים, בשילוב פיתוח סביבתי, נוחות ותשתיות עירוניות מודרניות - במיקום הטוב ביותר בשכונה החדשה של גן יבנה. פרויקט GAYA מציג מגוון יחידות דיור אקסקלוסיביות: דירות 5 חדרים ודירות מיוחדות: פנטהאוזים מפוארים בני 6 חד, דירות גן 3 חד', דירות גן 4 חד', דירות גן 5 חד'.

הסביבה

הקשיבו לשקט. הרגישו את השלווה של החיים בסביבה כפרית ירוקה, רחוק מהצפיפות, הרעש, המירוץ אחרי החניה. חשבו על איכות חיים בדירה מוארת ומרווחת עם חללים גדולים, שפע של כיווני אוויר ונוף ירוק.
גן יבנה מתחדשת ברובע חדש וזו ההזדמנות שלכם להתקדם לדירה מפנקת בפרויקט GAYA, המשלבת סגנון מגורים אורבני עם האופי הכפרי של המושבה.

הרובע החדש הנמצא בחלקה המערבי של גן יבנה מתוכנן בקפידה ובו מגוון שטחים ירוקים, פארקים, שטחי פנאי ומסחר וגם קריית חינוך.
פרויקט GAYA צמוד לחלק הוותיק של המושבה בקרבת בית ספר ‘אילן רמון’ המצוין ובטווח הליכה קצר ממספר גני ילדים. דיירי הפרויקט יהנו מגישה לחיבור ישיר לכביש 42 דרך כביש מס’ 3922 מצפון או דרך כביש 3703 המחבר את גן יבנה לכביש 4 מדרום.

תכנון השכונה החדשה מבוסס על בניה נמוכה תוך חיבור לערכים ולתפיסת חיים של סביבה כפרית וכולל שבילים עם שפע של מרחבים ירוקים, פארק מרכזי ענק, פינות משחק לילדים, רחובות פסטורלים עטופי ירק, מרכז מסחרי נגיש, קריית חינוך מתקדמת, שפע מתקנים לפעילות ספורט, שבילי אופניים והרבה אנרגיות טובות. הכל קרוב, הכל נגיש ועטוף בירוק.

הדמיות

GAYA הינו פרויקט של בנייני בוטיק בני 4 קומות, הכוללים 19 יחידות דיור בלבד בכל בניין. האדריכלות העכשווית והמינימליסטית של הפרויקט מאופיינת בפרופורציות מאוזנות ובפונקציונליות אופטימלית לאיכות חיים מושלמת.

Project Imaging

מפרט טכני

חללי הדירות מתוכננים בקפידה, בעיצוב עדכני ומתקדם תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר
​ואבזור במפרט איכותי של מיטב המותגים המובילים.​

תכנון מתקדם

שפה אדריכלית מובהקת

רמת גימור גבוהה

סביבת מגורים איכותית

מגוון פרויקטים חדשים

מפרט טכני גבוה

בניה איכותית

עמידה בלוחות זמנים

סטנדרטיים גבוהים

פריסה ארצית

לפרטי חייגו עכשיו: 5115* או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!