קבוצת לוינשטין נבחרה להוביל את הפרויקט במתחם בית חורון הסמוך לרחוב ביאליק. הפרויקט כולל הקמת 4 בנייני מגורים ובהם שני בניינים נמוכים בני 10 קומות ושני מגדלי מגורים בגובה 21 קומות

פרויקט בית חורון של לוינשטין ברמת גן. (הדמיה: YAYA 3d)

כשנה בדיוק לאחר שהופקדה להתנגדויות, אושרה התב"ע לפרויקט פינוי בינוי שמקדמת קבוצת לוינשטין במתחם בית חורון ברמת גן.  כך מדווחת היום החברה. הפרויקט כולל הקמת 4 בנייני מגורים ובהם 343  דירות בשני בניינים נמוכים בני 10 קומות ושני מגדלי מגורים בגובה 21 קומות. זאת, במקום 119 יחידות דיור ב-9 בניינים ישנים בני 3-5 קומות שייהרסו ויפונו.

התוכניות מתפרסת על שטח כולל של כ-6 דונם במתחם הרחובות בית חורון, מעלה הצופים ומעלה הצבי, בסמוך למפגש הרחובות ביאליק וז'בוטינסקי במרכז העיר. המגדלים יוקמו בחזית לרחוב בית חורון, והמבנים הנמוכים בחזית לרחוב מעלה הצופים. הדיירים הוותיקים יקבלו דירה חדשה בתוספת ממ"ד, מרפסת שמש וחניה תת קרקעית. תמהיל הדירות החדשות שיימכרו בשוק החופשי הינו מגוון וכולל דירות של 2,3,4,5 חדרים. על התכנון מופקד משרד רובננקו אדריכלים.

לדברי אמיר לוטן, מנהל תחום התחדשות עירונית בקבוצת לוינשטין, "אנו מודים לעיריית רמת גן על הסיוע בקידום הפרויקט, בימים אלה אנו מקדמים יד ביד עם העירייה את תוכנית העיצוב והבקשה להיתר ומקווים לצאת לדרך בקרוב. מתחם בית חורון ממוקם במיקום אסטרטגי בלב העיר רמת גן, עם קירבה מיידית לרכבת הקלה. הפרויקט כולל גם הגדלת שטחי הציבור והשטחים הפתוחים במתחם והקצאת שטח של דונם אחד משטח התוכנית לטובת עיריית רמת גן, שבו צפויים להיות מוסדות ציבור וגני ילדים".

המתחם רחוק כ-200 מטר מתחנת ביאליק של הקו האדום של הרכבת הקלה שצפוי להתחיל לפעול עוד השנה, ולשלל חנויות ואזורי מסחר ובילוי. הנגישות התחבורתית מעולה – לצד הרכבת הקלה, תחנת סבידור של רכבת ישראל נמצאת במרחק של כקילומטר מהמתחם, וכולל גישה מהירה לעורקי תחבורה ראשיים כמו נתיבי איילון, כביש 4 וכביש 5 המחברים לכל אזור מרכז הארץ והשרון.

בפרויקט ייבנה גם חניון תת-קרקעי לשימוש בעלי הדירות בלבד, עם כניסה מרחוב בית חורון, וכן יוגדרו במתחם שצ"פים, שבילים וזיקות הנאה אשר יחברו את רחובות בית חורון, מעלה הצופים ומעלה הצבי ויגשרו על הפרשי גובה טופוגרפיים שקיימים במקום.