משולם לוינשטיין נכנסת לפנמה: תבנה בהיקף 45 מיליון ד’ ברקע להרחבת התעלה.

הקבוצה רכשה קרקע לבניית 700 יחידות דיור בעיר צוררה הסמוכה לפנמה שיטי. הקבוצה נכנסה למדינה על רקע פרויקט הרחבת תעלת פנמה בשווי 7 מיליארד דולר שצפוי להתחיל בקרוב. מנכ”ל קבוצת משולם לוינשטין, שאול לוטן, הודיע היום (ה), כי “הקבוצה חתמה על עסקה לרכישת קרקע לבניית 700 יח”ד בעיר צ’וררה הסמוכה לפנמה סיטי”. הפרויקט ייבנה בשותפות עם קבוצת נדל”ן מקומית המצויה היטב בתחום הנדל”ן בפנמה, כאשר כל קבוצה תחזיק ב50% מהחברה המשותפת, אשר מחזיקה בקרקע.

31-01-2008

ישראל הס 31/01/08

הקבוצה רכשה קרקע לבניית 700 יחידות דיור בעיר צוררה הסמוכה לפנמה שיטי. הקבוצה נכנסה למדינה על רקע פרויקט הרחבת תעלת פנמה בשווי 7 מיליארד דולר שצפוי להתחיל בקרוב.

 

מנכ”ל קבוצת משולם לוינשטין, שאול לוטן, הודיע היום (ה), כי “הקבוצה חתמה על עסקה לרכישת קרקע לבניית 700 יח”ד בעיר צ’וררה הסמוכה
לפנמה סיטי”

הפרויקט ייבנה בשותפות עם קבוצת נדל”ן מקומית המצויה היטב בתחום הנדל”ן בפנמה, כאשר כל קבוצה תחזיק ב50% מהחברה המשותפת,
אשר מחזיקה בקרקע.

פרויקט המגורים, המשתרע על שטח של כ-400 דונם נמצא בשולי העיר צ’וררה באזור שעובר תהליך פיתוח מואץ. על הקרקע יבנו 700 בתים צמודי קרקע לשכבה הסוציו אקונומית הבינונית ומטה. היקף הפרויקט הכולל עומד על 45 מיליון דולר והוא אמור להניב רווח של כ-12 מיליון דולר. היקף ההשקעה בקרקע עומד על 3.5 מיליון דולר.

מנכ”ל קבוצת משולם לוינשטין, שאול לוטן אמר, כי “בכוונת קבוצת משולם לוינשטין להשתלב ב”בום” הכלכלי הצפוי לעבור על פנמה, שכן, בקרוב עומד לצאת לדרך פרויקט ענק להרחבת תעלת פנמה, בהיקף של כ-7 מיליארד דולר. בפנמה, צופים שעבודות הבינוי בתעלה שיערכו לאורך תקופה של כ-7 שנים יביאו לגל של ביקושים, בין היתר לדירות עבור העובדים הרבים שמצריך פרויקט זה”.