4 בניינים חדשים בצורן – שאול לוטן, מנכ”ל קבוצת לוינשטין הודיע היום (ראשון) על בניית ארבעה בניינים בשכונת רמת אמיר ביישוב צורן, בהיקף מכירות צפוי של 116 מיליון שקלים, כאשר ההשקעה הכספית עומדת על כ-96 מיליון שקלים. קבוצת לוינשטין רכשה את הקרקע יחד עם חברת ‘פמה חברה להשקעות ונכסים בע”מ’, ממושב גאולים במועצה האזורית לב השרון, מזרחית לנתניה. בתוכנית הבנייה כלולים גם שני מגרשים קטנים עליהם יבנו ארבע יחידות צמודות קרקע. רמת אמיר היא שכונה חדשה בצפון מערב הישוב צורן. השכונה שתכלול כ-400 יחידות דיור צמודות קרקע ו-700 יחידות דיור בבנייה רוויה, צפויה להגדיל משמעותית את אוכלוסיית היישוב הוותיק הכולל כיום כ-1,400 משפחות.

4 בניינים חדשים בצורן

שאול לוטן, מנכ”ל קבוצת לוינשטין הודיע היום (ראשון) על בניית ארבעה בניינים בשכונת רמת אמיר ביישוב צורן, בהיקף מכירות צפוי של 116 מיליון שקלים, כאשר ההשקעה הכספית עומדת על כ-96 מיליון שקלים. קבוצת לוינשטין רכשה את הקרקע יחד עם חברת ‘פמה חברה להשקעות ונכסים בע”מ’, ממושב גאולים במועצה האזורית לב השרון, מזרחית לנתניה. בתוכנית הבנייה כלולים גם שני מגרשים קטנים עליהם יבנו ארבע יחידות צמודות קרקע.

רמת אמיר היא שכונה חדשה בצפון מערב הישוב צורן. השכונה שתכלול כ-400 יחידות דיור צמודות קרקע ו-700 יחידות דיור בבנייה רוויה, צפויה להגדיל משמעותית את אוכלוסיית היישוב הוותיק הכולל כיום כ-1,400 משפחות .

שיווק המגרשים לבנייה צמודת קרקע בחטיבת הקרקע שהוקצתה לחברת ‘עוזי ויהודה’ החל לפני כשנה ברמת מחירים של 500 אלף שקלים ליחידה, רבע דונם, והגיעה לרמת מחירים של 650 אלף שקלים לא כולל פיתוח. מחירים אלה מצביעים על שווי קוטג’ים גמורים, העומדים על 1.8 מיליון שקלים ליחידה, ואפילו יותר. יישוב תל מונד הסמוך, הגיעו המחירים לכ-2.2 מיליון שקלים ויותר לקוטג’ דומה.

קבוצת משולם לוינשטין מתמחה במכלול רחב היקף של תחומים בענף הנדל”ן בכלל, והבניה בפרט. הקבוצה היא תאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בניה ונדל”ן, והיא מתמחה בבנייה ובעלות על נכסי נדל”ן מניבים; ייזום וביצוע פרויקטים כולל השקעות בקרקעות, טיפול בהיתרים, בבניה, במכירות ובהשכרות; ייזום והקמה של מבני משרדים, מבני ציבור ומבנים ייעודיים לתעשיית ההיי-טק; ייזום והקמה של מבני דירות ושכונות מגורים; קבלנות בניין כולל עבודות תשתית ופיתוח; פיתוח מרכזי קניות ומבני מסחר; ופעילות בינלאומית, בין היתר ייזום והקמה של אלפי יחידות דיור במזרח אירופה.